Vaka Sayısı: 77,434
İyileşen Sayısı: 85,501
Vefat Sayısı: 188

Vaka Sayısı: 77,434
İyileşen Sayısı: 85,501
Vefat Sayısı: 188

Nesrin Cavadzade’nin maske paniği!

...
Magazin

Nesrin Cavadzade’nin maske paniği!

Kendisinden altı yaş küçük meslektaşı Gökhan Alkan'la (33) evlilik hazırlığı yapan oyuncu Nesrin Cavadzade, önceki gün Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Cavadzade’nin yaklaşık iki yıldır tüm dünyaya kabus gördüren koronavirüs salgınına karşı en büyük koruyuculardan olan maskeyi kullanmadığı görüldü. 

Ünlü oyuncunun, magazin muhabirleri tarafından görüntülendiğini anlayınca, elinde salladığı maskesini hızla yüzüne takması dikkat çekti. Cavadzade, geçtiğimiz günlerde de kendisini makyajsız halde görüntülenen gazetecilere çıkışmış, O fotoğrafları sileceksiniz, istemiyorum!

Nişantaşı’nda objektiflerden kaçan ve basın mensuplarına tepki gösterip bağırdığı yönünde haberler çıkan oyuncudan konuyla alakalı açıklama gelmişti. Ben 20 senedir bu işi yapmaktayım. Sizlere de çok saygı duyuyorum. Fakat o gün kimseye bağırmadım. Üzerime kahve dökülmüştü, üzerim kirliydi Galoş giydim, apar topar aşağıya indim. Orada beni arkadaşlar çekti ve ben de kendilerinden çekmemelerini rica ettim. Bağırmam söz konusu değil. Çıkan haberler beni çok üzdü.

Öte yandan sevgilisinin evlilik teklifine evet cevabını veren Cavadzade, bu yöndeki sorulara, Biz de gazetelerden okuyoruz detayları. Çok sevdiğim arkadaşlarımız da vardı. Benim için de sürpriz oldu cevabını vermişti.