Vaka Sayısı: 21,655
İyileşen Sayısı: 20,007
Vefat Sayısı: 213

Vaka Sayısı: 21,655
İyileşen Sayısı: 20,007
Vefat Sayısı: 213

Her şey reklam mıydı? Kibariye'nin eşi ilk kez konuştu

...
Magazin

Her şey reklam mıydı? Kibariye'nin eşi ilk kez konuştu

Geçtiğimiz haziran ayında magazin gündemine bomba gibi düşen, havuz başında el ele yürüyen bir çiftin görüntüsünün yer aldığı kare; " Ali Küçükbalçık, eşi Kibariye'yi başka bir kadınla aldattı" şeklinde haberlere konu oldu. Ancak çok konuşulan fotoğraftaki çiftin gerçekte kim oldukları ise Isparta Yalvaç'ta alınan mahkeme kararlarıyla ortaya çıktı. 

Yalvaç Sulh Ceza Hakimliği'nden alınan iki ayrı erişim engeli kararını isteyen şahıs Mustafa Kızılgün . Fransa'da yaşadığı belirlenen Kızılgün'ün avukatı Muzaffer Demirkılınç, istekçede, "Kullanılan görüntülerde Ali Küçükbalçık olduğu iddia edilen şahıs müvekkilim Mustafa Kızılgün. Müvekkilin, havuz kenarında birlikte el ele yürüdüğü kadın da eşi Zeynep Kızılgün'dür" dedi. 

Hürriyet gazetesinden İsmail Bayrak 'a konuyla alakalı konuşan Ali Küçükbalçık, reklam iddiasına tepki gösterdi: Ben zaten öyle bir şey yapmam. Ama o gün orada olmadığımı Kibariye Hanım'a defalarca anlattım. Ben yalnızca Kibariye Hanım'a söylerim. Kibariye Hanım'ın reklama ihtiyacı yok." 

Fotoğrafın ortaya çıkması sonrası Kibariye'nin, "Ben Ali'nin çapkınlık yaptığını gözlerimle görmedim. Böyle bir şey olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Ben mutluyum, çocuğum mutlu, babası var kızımın. Kofti bir durum yok!" yönündeki açıklaması ise tartışmaları daha da alevlendirmişti. Kibariye, daha önce de eşini korumuş ve "Bir günlük kaçamak için boşanmam. Şimdilik kofti bir durum yok. Önemli olan sağlığımız" demişti.