Vaka Sayısı: 77,434
İyileşen Sayısı: 85,501
Vefat Sayısı: 188

Vaka Sayısı: 77,434
İyileşen Sayısı: 85,501
Vefat Sayısı: 188

Güldür Güldür'den ayrılan Ecem Erkek'e 12 projeden teklif

...
Magazin

Güldür Güldür'den ayrılan Ecem Erkek'e 12 projeden teklif

Güldür Güldür'de hayat verdiği Naime karakteriyle adını duyuran Ecem Erkek, projeden ayrılınca başka işlerden ardı ardına teklifler almaya başladı. Erkek, yeni sezonda seçeceği bir projeyle ekrana dönmeyi düşünüyor. Güldür Güldür Show'dan ayrılan oyuncu Ecem Erkek'e 12 projeden iş teklifi geldi. Erkek, senaryoları okuyup projeleri değerlendireceğini dile getirdi.

Yeni sezonda kadrosunda olmayacağı 'Güldür Güldür Show'da 'Naime' karakteriyle alkış alan 32 yaşındaki başarılı oyuncu Ecem Erkek'e dizilerin yanı sıra dört sinema filmi ve iki reklam filmi teklifi de sunuldu. Önce biraz tatil yapmayı planlayan Ecem Erkek’in sonrasında senaryoları okuyarak, yeni sezon için bir karar vereceği öğrenildi.

Ecem Erkek, 'Güldür Güldür'e bu sözlerle veda konuşmasını yapmıştı: "Oyunculuk bir yolculuk hem de upuzun. En keyiflisi de durduğun duraklar. Zaten uzun yolculuklarda da öyledir ya dinlenmek için durduğunda oranın havası, yediğin yemek, içtiğin çay bambaşkadır. Benim için de 'Güldür Güldür' öyleydi. Çok eğlendim, arkadaşlarımı çok sevdim. Sizler yaptığım şeyi kabul ettiniz. Şimdi tekrar yola koyuluyorum. Gelecek sezon 'Güldür Güldür de olmayacağım. Bir sonraki durakta görüşelim."