Almanya Başbakanı Merkel'in titreme nöbetine sandalyeli önlem: Arnavutluk'taki resmi törene oturarak katıldı

...
Dünya

Almanya Başbakanı Merkel'in titreme nöbetine sandalyeli önlem: Arnavutluk'taki resmi törene oturarak katıldı

Merkel, Balkan ziyareti kapsamında Sırbistan'ın ardından Arnavutluk'a gitti.

Merkel, Balkan ziyareti kapsamında Sırbistan'ın ardından Arnavutluk'a gitti. Başkent Tiran'da Başbakan Edi Rama'nın resmi törenle karşıladığı Merkel'in, Arnavutluk Devlet Sarayı'ndaki tören sırasında sandalyede oturduğu görüldü. MERKEL'İN ARNAVUTLUK TEMASLARI Resmi törenin ardından Şansölye Merkel ile Başbakan Rama önce ikili, ardından heyetlerarası görüşme gerçekleştirdi. Video: Merkel resmi tören sırasında fenalaştı. 

Almanya Başbakanı Merkel, 2019 yılında, yeni göreve gelen Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile görüşmek üzere Ukrayna'ya gittiğinde resmi tören sırasında titreme nöbeti geçirmişti. Almanya Başbakanı Merkel, 2019 yılında dönemin Finlandiya Başbakanı Antti Ritte için düzenlenen resmi törende titreme nöbeti geçirmişti. 

Kameraya yansıyan görüntülerde, titreme sırasında dişlerini sıkan Merkel'in, kendini kontrol etmeye çalıştığı görülmüştü. Video: Merkel yine titreme nöbeti geçirdi Merkel'in fenalaşmasının sebebi olarak ise sert hava değişimi gösterildi. Berlin'den Kiev'e geçen Merkel'in ciddi bir su kaybı yaşadığı, 3 bardak su içtikten sonra tekrar kendine geldiği aktarıldı. Merkel, yaşadıklarına dair bir soruya "Endişeye gerek yok, iyiyim ve görevimi yapabileceğimden eminim'' yanıtını vermişti. Merkel'in titreme nöbetine sandalyeli önlem Video: Merkel'in titreme nöbetine sandalyeli çözüm Merkel törende titremeye başladı Merkel'i titreme tuttu Merkel yine titreme nöbeti geçirdi.