Vaka Sayısı: 975
İyileşen Sayısı: 946
Vefat Sayısı: 4

Vaka Sayısı: 975
İyileşen Sayısı: 946
Vefat Sayısı: 4

Ali Babacan: Haftalık değerlendirme toplantısında seçimle ilgili kararlarını açıkladı!

...
Politika

Ali Babacan: Haftalık değerlendirme toplantısında seçimle ilgili kararlarını açıkladı!

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin genel merkezinde düzenlediği haftalık değerlendirme toplantısında konuştu. Babacan, önümüzdeki seçimlere kendi adlarıyla gireceklerini duyurdu. Nebati'nin konuşmasında öne çıkan satırlar şöyle: "SEÇİMLERE KENDİMİZ GİRECEĞİZ" "Demokrasi ve Atılım Partisi, önümüzdeki seçimlere kendi adıyla, kendi şanıyla, kendi logosuyla girme kararını almıştır.

 Ülkemiz için, demokrasimiz için hayırlı olsun. Biz seçimlere hazırız. DEVA Partisi hazır. Ve biz kazanacağız. GEZİ PARKI DAVASI Osman Kavala, Mücella Yapıcı, Çiğdem Mater, Hakan Altınay, Can Atalay, Mine Özerden, Yiğit Ekmekçi ve Tayfun Kahraman. Bu isimlerin hepsi haksızlığa uğradılar. 

Hukukun alnına kapkara bir leke sürüldü. O lekeyi biz temizleyeceğiz. Adalet yerini bulacak. "KHK'LILARIN YANINDAYIZ" Biz; ülkesinin özgürlüğü için mücadele eden gençlerin yanındayız. Her gün canını dişine katarak ekmeğinin peşinde koşan kurye arkadaşımın yanındayız. Beraat ettikleri halde hakları yıllardır iade edilmeyen KHK'lıların yanındayız. Türkiye nin sinir uçlarını germeye çalışanlar, bunun faturasını sandıkta ödeyeceklerdir.

 Türkiye nin sessiz çoğunluğu, iktidar ortaklarının dayattığı bu korku ve yoksulluk komplosunu boşa çıkaracak. Mutabık kaldığımız alanlarda, altılı masaya her türlü katkıyı vermeye devam edeceğiz. O masada oturan bütün partilerle, işbirliği yaptığımız alanları genişletmek konusunda güçlü bir iradeye sahibiz. Kin ve intikam zehriyle alınan kararların adaletsizlikten başka hiçbir şey getirmediğini tarih boyunca deneyimledik, deneyimliyoruz. Türkiye yi rövanşların ülkesi yapmayacağız KAŞIKÇI DAVASI Bir anda işler değişti ve dava dosyası sessiz sedasız Suudi Arabistan'a devredildi.

 Önce Belgeleri vermeyiz, bunlar dünyayı enayi mi zannediyor? diyor. Sonra dönüyor, dava dosyasını tamamını olduğu gibi devrediyor. Biz Türkiye olarak dünyanın enayisi mi olduk? Yapmam dediği ne varsa yapıyor. Suudi Arabistan dan gelecek 3-5 kuruş için Türkiye Cumhuriyeti nin itibarıyla oynuyor."

Diğer Haberler